KONST / Litografier / Färglitografi 15154018
nr 1515 4018
Jan Brauner
(f. 1931), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 41x48cm, yttermått inklusive ram: 53x60cm
Jan Brauner, född i Stockholm 1931, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:40:37
Jan Brauner
Läs mer om Jan Brauner